Autobus z Curych do Frankfurt nad Mohanem a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Curych do Frankfurt nad Mohanem

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Curych do města Frankfurt nad Mohanem fakta o autobusech

Nejlevnější autobus157,35 Kč
Nejrychlejší autobus5h 45m
Nejstarší autobus6:50
Nejnovější autobus23:25
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost305,1 km
Autobusové společnostiMarino Autolinee, ALSA, Eurolines Germany, FlixBus, AGAT

Nejlevnìjší autobusové spoje z Curych do Frankfurt nad Mohanem

Dnes
od 577,65 Kč
Zítra
od 577,65 Kč
09.08
od 577,65 Kč
10.08
od 577,65 Kč
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Marino Autolinee
    11:55
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 10h 30m
    22:25
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    od157,35 Kč
  • ALSA
    16:15
    Curych - Ústřední nádraží
    Doba trvání 5h 45m
    22:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    od499,11 Kč
  • Eurolines Germany
    16:15
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 5h 45m
    22:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    od499,11 Kč
  • FlixBus
    11:30
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 8h 15m
    19:45
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    od525,11 Kč
  • FlixBus
    23:25
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 7h 15m
    6:40
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    od525,11 Kč
  • FlixBus
    6:50
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 7h 0m
    13:50
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    od656,46 Kč
  • AGAT
    13:30
    Curych - Ústřední nádraží
    Doba trvání 7h 0m
    20:30
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    od1 244,40 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Curych do Frankfurt nad Mohanem

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    16:00
    Curych
    Doba trvání 3h 53m
    19:53
    Frankfurt nad Mohanem
    od890,51 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:00
    Curych
    Doba trvání 4h 26m
    0:26
    Frankfurt nad Mohanem
    od943,05 Kč
  • Deutsche Bahn
    21:30
    Curych
    Doba trvání 5h 32m
    3:02
    Frankfurt nad Mohanem
    od1 048,12 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Curych do Frankfurt nad Mohanem

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    19:20
    Curych
    Doba trvání 4h 40m
    0:00
    Frankfurt nad Mohanem
    od499,11 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Frankfurt nad Mohanem do Curych

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • ALSA
    7:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    Doba trvání 5h 25m
    12:25
    Curych - Ústřední nádraží
    od236,42 Kč
  • BlaBlaBus
    7:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    Doba trvání 5h 25m
    12:25
    Curych - Carpark Sihlquai
    od236,42 Kč
  • Eurolines Germany
    7:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    Doba trvání 5h 25m
    12:25
    Curych - Carpark Sihlquai
    od236,42 Kč
  • Marino Autolinee
    8:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    Doba trvání 7h 30m
    15:30
    Curych - Carpark Sihlquai
    od367,76 Kč
  • FlixBus
    23:50
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    Doba trvání 7h 25m
    7:15
    Curych - Carpark Sihlquai
    od525,11 Kč
  • Cipolla Group
    8:15
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area E
    Doba trvání 6h 45m
    15:00
    Curych - Ústřední nádraží
    od919,41 Kč
  • AGAT
    5:00
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area A
    Doba trvání 5h 30m
    10:30
    Curych - Ústřední nádraží
    od1 244,40 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Frankfurt nad Mohanem do Curych

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    2:50
    Frankfurt nad Mohanem
    Doba trvání 4h 36m
    7:26
    Curych
    od890,51 Kč
  • Deutsche Bahn
    6:48
    Frankfurt nad Mohanem
    Doba trvání 4h 12m
    11:00
    Curych
    od890,51 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Frankfurt nad Mohanem do Curych

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    7:25
    Frankfurt nad Mohanem
    Doba trvání 4h 50m
    12:15
    Curych
    od394,03 Kč
  • BlaBlaCar
    9:40
    Frankfurt nad Mohanem
    Doba trvání 4h 50m
    14:30
    Curych
    od420,30 Kč
  • BlaBlaCar
    12:20
    Frankfurt nad Mohanem
    Doba trvání 4h 40m
    17:00
    Curych
    od525,38 Kč
Chcete jet autobusem z Curych do Frankfurt nad Mohanem nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Curych a Frankfurt nad Mohanem a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Frankfurt nad Mohanem do Curych na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Curych a Frankfurt nad Mohanem, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Frankfurt nad Mohanem, alternativní destinace z Curych, a také nejoblíbenější letištní transfery z Curych a Frankfurt nad Mohanem.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Curych a cíl Frankfurt nad Mohanem. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Frankfurt nad Mohanem do Curych, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Frankfurt nad Mohanem do Curych.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Curych – Frankfurt nad Mohanem vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Curych do Frankfurt nad Mohanem.

Zastávky Autobusem Curych a Frankfurt nad Mohanem

Zastávky
Diesterwegplatz , 60594 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Kasseler Str. , 60486 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
60433 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Mainzer Landstraße 581 , 65933 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
65929 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
60528 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
60314 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Baruch-Baschwitz-Platz, 60489 Frankfurt am Main , Frankfurt nad Mohanem (Německo)
65931 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Frankfurt nad Mohanem (Německo)
60528 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Am Hauptbahnhof , 60329 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Mannheimer Str 6, 60329 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Stuttgarter Str. , 60329 Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Pforzheimer Str. , 60329 Frankfurt nad Mohanem (Německo)

Curych a Frankfurt nad Mohanem v porovnání

238,20 Kč
137,91 Kč
Curych
Frankfurt nad Mohanem
Jízda taxíkem je ve městě Curych 43% dražší než ve městě Frankfurt nad Mohanem.
99,65 Kč
73,55 Kč
Curych
Frankfurt nad Mohanem
Autobusová jízdenka je ve městě Curych 27% dražší než ve městě Frankfurt nad Mohanem.
170,14 Kč
98,51 Kč
Curych
Frankfurt nad Mohanem
Velké pivo je ve městě Curych 43% dražší než ve městě Frankfurt nad Mohanem.
29,26 Kč
15,94 Kč
Curych
Frankfurt nad Mohanem
Láhev vody je ve městě Curych 46% dražší než ve městě Frankfurt nad Mohanem.
567,49 Kč
284,58 Kč
Curych
Frankfurt nad Mohanem
Hlavní jídlo je ve městě Curych 50% dražší než ve městě Frankfurt nad Mohanem.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.