Dálkový autobus do Crato

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Crato

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Crato
 • Rede Expressos
  7:00
  Portalegre
  Doba trvání 0h 20m
  7:20
  Crato
  od151,73 Kč
0 Autobus
2 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
151,73 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Crato
Portugalsko
3 708
Euro
Chcete jet autobusem do Crato?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Crato a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Crato na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Crato, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Crato.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Crato, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Crato zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Crato.

Všechny autobusové zastávky v Crato

Zastávky
Crato
N119 , 7430 Crato (Portugalsko)
Crato - Rua Dom Nuno Alvares Pereira
Rua Dom Nuno Alvares Pereira 10, 7430 Crato (Portugalsko)

Najděte města blízko Crato a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Crato mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Badajoz, Castelo Branco nebo Abrantes, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Crato se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Ponte de Sor, Fronteira, Campo Maior (PT) a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.