Autobus z Brindisi Letiště (BDS) do Gallipoli

Najděte levné kyvadlové autobusy z Gallipoli do Brindisi Letiště

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Brindisi Letiště – Gallipoli? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Brindisi Letiště – Gallipoli. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Brindisi Letiště (BDS) do Gallipoli

Nejlevnější autobus 254,57 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 8m
Nejstarší autobus 12:51
Nejnovější autobus 12:51
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 66,9 km
Autobusové společnosti INTER SAJ
Chcete cestovat autobusem z Brindisi Letiště do Gallipoli?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Gallipoli a Brindisi Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně INTER SAJ. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Gallipoli a Brindisi Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Brindisi Letiště a Gallipoli, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Gallipoli pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Brindisi Letiště.

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brindisi Letiště do Gallipoli

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • Air Shuttle
    9:30
    Brindisi Letiště
    Doba trvání 1h 0m
    10:30
    Gallipoli - Parcheggio Cimitero
    od 1 654,76 Kč
  • Garzia Tourist Service
    12:30
    Brindisi Letiště
    Doba trvání 1h 0m
    13:30
    Gallipoli - Parcheggio Cimitero
    od 4 270,10 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Brindisi Letiště – Gallipoli byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Brindisi Letiště – Gallipoli, ale nyní nejezdí.
  • INTER SAJ
    12:51
    Brindisi Letiště
    Doba trvání 1h 8m
    13:59
    Gallipoli
    od 254,57 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 20.06.2021

Brindisi Letiště Autobus ve směru Gallipoli: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Brindisi Letiště jako výchozí stanici a Gallipoli jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Gallipoli do Brindisi Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Gallipoli do Brindisi Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Brindisi Letiště – Gallipoli. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 254,57 Kč s dopravcem INTER SAJ, zatímco nejkratší doba jízdy činí 1h 8m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Brindisi Letiště – Gallipoli vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Brindisi Letiště a Gallipoli: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Gallipoli - Baia Verde
Gallipoli (Itálie)
Gallipoli - Madonna del Carmine
Gallipoli (Itálie)
Gallipoli - Parcheggio Cimitero
Corso Italia , 73014 Gallipoli (Itálie)
Gallipoli - Stazione di servizio IP
SP361 - presso stazione IP , 73014 Gallipoli (Itálie)
Gallipoli - Via XX Settembre
Gallipoli (Itálie)
Gallipoli Ústřední nádraží
Gallipoli (Itálie)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Brindisi Letiště do Gallipoli

Kolik stojí autobusová jízdenka z Brindisi Letiště do Gallipoli?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 254,57 Kč a doba jízdy činí 1h 8m do stanice Gallipoli. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Brindisi Letiště – Gallipoli?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 254,57 Kč do 254,57 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Gallipoli.

Kolik autobusových spojů z Brindisi Letiště do Gallipoli bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Brindisi Letiště do Gallipoli každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Brindisi Letiště – Gallipoli?

INTER SAJ nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Brindisi Letiště do Gallipoli, které trvá 1h 8m. Jízdenky na toto spojení stojí 254,57 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Brindisi Letiště do Gallipoli?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Brindisi Letiště – Gallipoli0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první autobus z Brindisi Letiště do Gallipoli?

První autobus do Gallipoli z Brindisi Letiště vyjíždí v 12:51. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Brindisi Letiště do Gallipoli?

Poslední autobus z Brindisi Letiště do Gallipoli odjíždí v 12:51. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Brindisi Letiště – Gallipoli?

Na autobusové trase Brindisi Letiště – Gallipoli mají cestující na výběr různé dopravce, např. INTER SAJ. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Brindisi Letiště do Gallipoli?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Brindisi Letiště – Gallipoli si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Brindisi Letiště do Gallipoli?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Brindisi Letiště do Gallipoli ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Brindisi Letiště a z Gallipoli

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.