Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Berlín → Miláno od 1 137 Kč

Porovnej 2 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Berlín do města Miláno

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Berlín do města Miláno od různých autobusových dopravců jako FlixBus nebo RegioJet pro následující dny.
dnes
od 1 384 Kč
zítra
od 1 235 Kč
středa
od 1 260 Kč
čtvrtek
od 1 384 Kč
pátek
od 1 433 Kč
sobota
od 1 137 Kč
neděle
od 1 433 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 384 Kč
  • FlixBus
    22h 35m
    4:20
    Berlín
    Nádraží Zoo
    2:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    2 001 Kč
  • FlixBus
    21h 45m
    5:10
    Berlín
    Treptower Park Vlakové Nádraží
    2:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    2 001 Kč
  • FlixBus
    17h 35m
    9:20
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    2:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    2 001 Kč
  • FlixBus
    21h 40m
    11:30
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    9:10
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    2 001 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 235 Kč
  • FlixBus
    22h 56m
    16:34
    Berlín
    15:30
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 754 Kč
  • FlixBus
    20h 25m
    16:30
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 767 Kč
  • FlixBus
    19h 55m
    17:00
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 767 Kč
  • FlixBus
    19h 20m
    13:50
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    9:10
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 779 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 260 Kč
  • FlixBus
    22h 50m
    11:30
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    10:20
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 630 Kč
  • FlixBus
    20h 10m
    14:10
    Berlín
    Alt-Tegel Vlakové Nádraží
    10:20
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 630 Kč
  • FlixBus
    24h 40m
    16:30
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    17:10
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 630 Kč
  • FlixBus
    24h 10m
    17:00
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    17:10
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 630 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 384 Kč
  • FlixBus
    18h 5m
    17:30
    Berlín
    11:35
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 618 Kč
  • FlixBus
    19h 35m
    19:10
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    14:45
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 618 Kč
  • FlixBus
    19h 20m
    13:50
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    9:10
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 631 Kč
  • FlixBus
    22h 45m
    16:45
    Berlín
    Alt-Tegel Vlakové Nádraží
    15:30
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 631 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 433 Kč
  • FlixBus
    19h 20m
    13:50
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    9:10
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 927 Kč
  • FlixBus
    23h 10m
    9:20
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    8:30
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 939 Kč
  • RegioJet
    20h 0m
    17:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    13:00
    Miláno
    Lampugnano
    RegioJet
    Economy
    1 973 Kč
  • RegioJet
    19h 45m
    17:15
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    13:00
    Miláno
    Lampugnano
    RegioJet
    Economy
    1 973 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 137 Kč
  • FlixBus
    19h 35m
    19:10
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    14:45
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 618 Kč
  • FlixBus
    22h 50m
    11:30
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    10:20
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 630 Kč
  • FlixBus
    20h 10m
    14:10
    Berlín
    Alt-Tegel Vlakové Nádraží
    10:20
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 630 Kč
  • FlixBus
    19h 20m
    13:50
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    9:10
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 631 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    12:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 433 Kč
  • FlixBus
    17h 35m
    9:20
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    2:55
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    1 952 Kč
  • FlixBus
    22h 50m
    11:30
    Berlín
    Alexanderplatz Vlakové Nádraží
    10:20
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    1 964 Kč
  • FlixBus
    23h 10m
    18:00
    Berlín
    Sudkreuz Nádraží
    17:10
    Miláno
    San Donato
    FlixBus
    Economy
    2 100 Kč
  • FlixBus
    17h 30m
    15:40
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    9:10
    Miláno
    Lampugnano
    FlixBus
    Economy
    2 125 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Berlín a Miláno

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Berlín a Miláno v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je sobota, kdy z města Miláno do města Berlín jezdí denně více než 49 autobusů. Naopak má středa spojů nejméně, když mezi městy Berlín a Miláno jezdí denně pouze 34 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 169 autobusů z města Berlín do města Miláno, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Berlín a městem Miláno s 16 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Berlín do města Miláno

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus a RegioJet, kteří denně jezdí se 42 autobusy z města Berlín do města Miláno! Rezervuj si jízdenku z města Berlín do města Miláno již od 1 137 Kč!

Nejlevnější autobus 1 137 Kč
Nejrychlejší autobus 15h 42m
První autobus 3:45
Poslední autobus 22:35
Denní autobusové spojení 42 Ø
Vzdálenost 842,3 km
Autobusové společnosti FlixBus a RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Berlín do města Miláno

Každý den vyjíždí 42 autobusů 2 autobusových společností z města Berlín do města Miláno: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
1 384 Kč
úterý 18.06
1 235 Kč
středa 19.06
1 260 Kč
čtvrtek 20.06
1 384 Kč
pátek 21.06
1 433 Kč
sobota 22.06
1 137 Kč
neděle 23.06
1 433 Kč
pondělí 24.06
1 384 Kč
úterý 25.06
1 260 Kč
středa 26.06
1 087 Kč
čtvrtek 27.06
1 334 Kč
pátek 28.06
1 507 Kč
sobota 29.06
1 433 Kč
neděle 30.06
1 569 Kč
pondělí 01.07
988 Kč
úterý 02.07
914 Kč
středa 03.07
1 038 Kč
čtvrtek 04.07
1 186 Kč
pátek 05.07
1 384 Kč
sobota 06.07
1 038 Kč
neděle 07.07
1 260 Kč
pondělí 08.07
1 038 Kč
úterý 09.07
988 Kč
středa 10.07
988 Kč
čtvrtek 11.07
964 Kč
pátek 12.07
1 038 Kč
sobota 13.07
1 062 Kč
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Berlín do města Miláno nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Berlín do města Miláno.
S cenou od 1 137 Kč, sobota je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Berlín do města Miláno. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 1 433 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Berlín do města Miláno je večer, s cenou od 1 137 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 2 001 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Berlín do města Miláno

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Berlín do města Miláno s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Berlín do města Miláno, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Berlín do města Miláno jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Berlín a Miláno

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Berlín a Miláno.

Služby a komfort v autobuse z města Berlín do města Miláno

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Berlín do města Miláno? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Berlín do města Miláno? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Berlín do města Miláno

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Berlín – Miláno?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 137 Kč a trvá mu 15h 55m, než dojede do města Miláno. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Berlín – Miláno?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 137 Kč do 4 832 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Miláno.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Berlín do Miláno?

Na trase z Berlín do Miláno jezdí každý den přibližně 42 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Berlín – Miláno?

Nejrychlejší autobus mezi městy Berlín a Miláno nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 15h 42m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 3 040 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Berlín ve směru Miláno?

První autobus do města Miláno z města Berlín vyjíždí v 3:45 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Berlín a Miláno?

Poslední autobusový spoj z města Berlín do města Miláno vyjíždí v 22:35 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Berlín – Miláno?

Autobusovou linku Berlín – Miláno nabízí dopravci FlixBus a RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Berlín a Miláno?

Všechna přímá spojení mezi městy Berlín a Miláno můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus a RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Berlín – Miláno?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Berlín – Miláno si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Berlín – Miláno?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Berlín a Miláno.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Berlín do města Miláno

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Berlín do města Miláno

Levná spolujízda z města Berlín do města Miláno

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Berlín do Miláno pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    12h 0m
    7:00
    Berlín
    19:00
    Miláno
    BlaBlaCar
    Economy
    od 1 804 Kč

Další autobusové linky z měst Berlín a Miláno

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Berlín a z města Miláno. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.