Autobus z Benátky do Lublaň a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Benátky do Lublaň

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Benátky do města Lublaň fakta o autobusech

Nejlevnější autobus364,95 Kč
Nejrychlejší autobus2h 55m
Nejstarší autobus1:50
Nejnovější autobus15:20
Denní autobusové spojení7 Ø
Vzdálenost183,2 km
Autobusové společnostiNomago, Eurolines Germany, Buscenter.it, FlixBus, DRD Turizem, INFOBUS, TripstAir

Nejlevnìjší autobusové spoje z Benátky do Lublaň

Dnes
Zítra
od 651,90 Kč
08.08
od 573,64 Kč
09.08
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Nomago
    9:55
    Benátky - Tronchetto
    Doba trvání 3h 34m
    13:29
    Lublan - central station
    od364,95 Kč
  • Nomago
    9:55
    Benátky - Tronchetto
    Doba trvání 3h 44m
    13:39
    Lublan - central station
    od364,95 Kč
  • Eurolines Germany
    15:20
    Benátky - Tronchetto
    Doba trvání 3h 4m
    18:24
    Lublan - central station
    od469,29 Kč
  • Buscenter.it
    3:00
    Benátky - Mestre
    Doba trvání 4h 30m
    7:30
    Lublan - central station
    od495,64 Kč
  • Buscenter.it
    13:00
    Benátky - Mestre
    Doba trvání 4h 30m
    17:30
    Lublan - central station
    od495,64 Kč
  • FlixBus
    1:50
    Benátky - Tronchetto
    Doba trvání 3h 10m
    5:00
    Lublan - central station
    od573,64 Kč
  • FlixBus
    11:15
    Benátky - Tronchetto
    Doba trvání 3h 55m
    15:10
    Lublan - central station
    od573,64 Kč
  • DRD Turizem
    12:05
    Benátky - Mestre
    Doba trvání 2h 55m
    15:00
    Lublan - central station
    od652,16 Kč
  • DRD Turizem
    11:50
    Benátky - Mestre
    Doba trvání 3h 10m
    15:00
    Lublan - central station
    od652,16 Kč
  • INFOBUS
    12:05
    Benátky
    Doba trvání 2h 55m
    15:00
    Lublaň
    od652,16 Kč
  • INFOBUS
    11:50
    Benátky
    Doba trvání 3h 10m
    15:00
    Lublaň
    od652,16 Kč
  • TripstAir
    11:30
    Benátky - Mestre
    Doba trvání 3h 15m
    14:45
    Lublan - central station
    od652,16 Kč
  • TripstAir
    11:15
    Benátky - Mestre
    Doba trvání 3h 30m
    14:45
    Lublan - central station
    od652,16 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Benátky do Lublaň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • ÖBB
    9:55
    Benátky
    Doba trvání 8h 38m
    18:33
    Lublaň
    od730,42 Kč
  • ÖBB
    21:04
    Benátky
    Doba trvání 8h 53m
    5:57
    Lublaň
    od884,32 Kč
  • ÖBB
    21:05
    Benátky
    Doba trvání 8h 52m
    5:57
    Lublaň
    od907,80 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Benátky do Lublaň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Benátky
    Doba trvání 3h 0m
    20:00
    Lublaň
    od248,99 Kč
  • BlaBlaCar
    9:50
    Benátky
    Doba trvání 3h 0m
    12:50
    Lublaň
    od290,49 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Lublaň do Benátky

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Nomago
    14:30
    Lublan - central station
    Doba trvání 4h 25m
    18:55
    Benátky - Tronchetto
    od364,95 Kč
  • Nomago
    5:00
    Lublan - central station
    Doba trvání 3h 45m
    8:45
    Benátky - Tronchetto
    od364,95 Kč
  • Eurolines Germany
    8:45
    Lublan - central station
    Doba trvání 3h 4m
    11:49
    Benátky - Tronchetto
    od469,29 Kč
  • Eurolines Germany
    8:55
    Lublan - central station
    Doba trvání 2h 54m
    11:49
    Benátky - Tronchetto
    od469,29 Kč
  • FlixBus
    20:40
    Lublan - central station
    Doba trvání 4h 10m
    0:50
    Benátky - Tronchetto
    od495,38 Kč
  • FlixBus
    20:40
    Lublan - central station
    Doba trvání 3h 50m
    0:30
    Benátky - Tronchetto
    od495,38 Kč
  • Buscenter.it
    21:15
    Lublan - central station
    Doba trvání 4h 40m
    1:55
    Benátky - Mestre
    od495,64 Kč
  • DRD Turizem
    8:15
    Lublan - central station
    Doba trvání 3h 0m
    11:15
    Benátky - Mestre
    od652,16 Kč
  • INFOBUS
    8:15
    Lublaň
    Doba trvání 3h 0m
    11:15
    Benátky
    od652,16 Kč
  • INFOBUS
    8:15
    Lublaň
    Doba trvání 3h 15m
    11:30
    Benátky
    od652,16 Kč
  • TripstAir
    7:00
    Lublan - central station
    Doba trvání 3h 35m
    10:35
    Benátky - Mestre
    od652,16 Kč
  • TripstAir
    12:00
    Lublan - central station
    Doba trvání 3h 0m
    15:00
    Benátky - Mestre
    od652,16 Kč
  • Maritime Bus
    9:35
    Lublan - central station
    Doba trvání 5h 55m
    15:30
    Benátky
    od963,94 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Lublaň do Benátky

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • ÖBB
    9:22
    Lublaň
    Doba trvání 10h 43m
    20:05
    Benátky
    od730,42 Kč
  • ÖBB
    7:26
    Lublaň
    Doba trvání 6h 39m
    14:05
    Benátky
    od730,42 Kč
  • ÖBB
    7:26
    Lublaň
    Doba trvání 6h 48m
    14:14
    Benátky
    od730,42 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Lublaň do Benátky

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    9:45
    Lublaň
    Doba trvání 2h 50m
    12:35
    Benátky
    od313,04 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Lublaň
    Doba trvání 2h 50m
    17:50
    Benátky
    od391,29 Kč
Chcete jet autobusem z Benátky do Lublaň nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Benátky a Lublaň a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Lublaň do Benátky na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Benátky a Lublaň, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Lublaň, alternativní destinace z Benátky, a také nejoblíbenější letištní transfery z Benátky a Lublaň.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Benátky a cíl Lublaň. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Lublaň do Benátky, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Lublaň do Benátky.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Benátky – Lublaň vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Benátky do Lublaň.

Zastávky Autobusem Benátky a Lublaň

Zastávky
Trg Osvobodilne fronte 6, 1000 Lublaň (Slovinsko)
Tržaška cesta 173, 1000 Lublaň (Slovinsko)

Benátky a Lublaň v porovnání

341,91 Kč
49,31 Kč
Benátky
Lublaň
Jízda taxíkem je ve městě Benátky 86% dražší než ve městě Lublaň.
39,13 Kč
31,30 Kč
Benátky
Lublaň
Autobusová jízdenka je ve městě Benátky 21% dražší než ve městě Lublaň.
104,35 Kč
65,22 Kč
Benátky
Lublaň
Velké pivo je ve městě Benátky 38% dražší než ve městě Lublaň.
10,43 Kč
17,79 Kč
Benátky
Lublaň
Láhev vody je ve městě Benátky 42% levnější než ve městě Lublaň.
217,39 Kč
251,55 Kč
Benátky
Lublaň
Hlavní jídlo je ve městě Benátky 14% levnější než ve městě Lublaň.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.