Autobus z Belo Horizonte do Rio de Janeiro a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Belo Horizonte do Rio de Janeiro

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 838 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Belo Horizonte do města Rio de Janeiro fakta o autobusech

Nejlevnější autobus218,92 Kč
Nejrychlejší autobus7h 10m
Nejstarší autobus9:00
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost341,3 km
Autobusové společnostiViação UTIL, Viação Cometa

Nejlevnìjší autobusové spoje z Belo Horizonte do Rio de Janeiro

Dnes
Zítra
od 346,59 Kč
11.07
od 302,72 Kč
12.07
13.07
14.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Viação UTIL
    23:30
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 10m
    6:40
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od218,92 Kč
  • Viação UTIL
    23:45
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 10m
    6:55
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od218,92 Kč
  • Viação UTIL
    22:30
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 10m
    5:40
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od218,92 Kč
  • Viação UTIL
    9:00
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 20m
    16:20
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od302,72 Kč
  • Viação UTIL
    23:59
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 1m
    8:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od302,72 Kč
  • Viação Cometa
    9:00
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 40m
    16:40
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od307,06 Kč
  • Viação UTIL
    14:00
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 1m
    22:01
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od346,59 Kč
  • Viação Cometa
    23:59
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 1m
    8:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od350,93 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Belo Horizonte do Rio de Janeiro

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Belo Horizonte
    Doba trvání 7h 0m
    15:00
    Rio de Janeiro
    od399,99 Kč
  • BlaBlaCar
    14:00
    Belo Horizonte
    Doba trvání 7h 10m
    21:10
    Rio de Janeiro
    od399,99 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Rio de Janeiro do Belo Horizonte

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Viação UTIL
    23:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 10m
    6:40
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od218,92 Kč
  • Viação UTIL
    23:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 10m
    6:55
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od218,92 Kč
  • Viação UTIL
    23:59
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 9m
    7:08
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od302,72 Kč
  • Viação Cometa
    9:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 45m
    16:45
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od307,06 Kč
  • Viação UTIL
    22:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 10m
    5:40
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od346,59 Kč
  • Viação UTIL
    14:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 10m
    21:40
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od346,59 Kč
  • Viação UTIL
    9:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Doba trvání 7h 20m
    16:20
    Belo Horizonte, MG - Ústřední autobusové nádraží
    od346,59 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Rio de Janeiro do Belo Horizonte

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    2:30
    Rio de Janeiro
    Doba trvání 5h 48m
    8:18
    Belo Horizonte
    od399,99 Kč
Chcete jet autobusem z Belo Horizonte do Rio de Janeiro nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Belo Horizonte a Rio de Janeiro a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Rio de Janeiro do Belo Horizonte na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Belo Horizonte a Rio de Janeiro, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Rio de Janeiro, alternativní destinace z Belo Horizonte, a také nejoblíbenější letištní transfery z Belo Horizonte a Rio de Janeiro.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Belo Horizonte a cíl Rio de Janeiro. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Rio de Janeiro do Belo Horizonte, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Rio de Janeiro do Belo Horizonte.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Belo Horizonte – Rio de Janeiro vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Belo Horizonte do Rio de Janeiro.

Zastávky Autobusem Belo Horizonte a Rio de Janeiro

Zastávky
Terminal Paulo da Portela 316-382, Rio de Janeiro (Brazílie)
Av. Pedro Calmon 102, 21941-485 Rio de Janeiro (Brazílie)
R. Estácio de Sá , 20211-270 Rio de Janeiro (Brazílie)
Avenida Bartolomeu Mitre , 22470-051 Rio de Janeiro (Brazílie)
Av. Graça Aranha 5-7, 20011-030 Rio de Janeiro (Brazílie)
24855-300 Rio de Janeiro (Brazílie)
R. Rivadávia Corrêa 60, 20220-290 Rio de Janeiro (Brazílie)
Terminal Alvorada - Barra da Tijuca , 22640-102 Rio de Janeiro (Brazílie)
Av. Mal. Floriano 86-436, 20221-030 Rio de Janeiro (Brazílie)
Terminal Padre Henrique Otte 3, 20220-260 Rio de Janeiro (Brazílie)

Belo Horizonte a Rio de Janeiro v porovnání

33,52 Kč
33,78 Kč
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Jízda taxíkem je ve městě Belo Horizonte 1% levnější než ve městě Rio de Janeiro.
16,45 Kč
16,67 Kč
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Autobusová jízdenka je ve městě Belo Horizonte 2% levnější než ve městě Rio de Janeiro.
26,32 Kč
30,71 Kč
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Velké pivo je ve městě Belo Horizonte 15% levnější než ve městě Rio de Janeiro.
14,51 Kč
12,06 Kč
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Láhev vody je ve městě Belo Horizonte 17% dražší než ve městě Rio de Janeiro.
93,46 Kč
132,61 Kč
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Hlavní jídlo je ve městě Belo Horizonte 30% levnější než ve městě Rio de Janeiro.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.