Autobus z Belén de Escobar do Rosario, SF a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Belén de Escobar do Rosario, SF

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 681 180 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Belén de Escobar do města Rosario, SF fakta o autobusech

Nejlevnější autobus195,09 Kč
Nejrychlejší autobus3h 5m
Nejstarší autobus0:40
Nejnovější autobus21:45
Denní autobusové spojení8 Ø
Vzdálenost232,4 km
Autobusové společnostiNuevo Expreso, El Pulqui, Vosa, Costera Criolla, Flecha Bus, La Veloz del Norte

Nejlevnìjší autobusové spoje z Belén de Escobar do Rosario, SF

Dnes
Zítra
16.07
17.07
18.07
19.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Nuevo Expreso
    20:55
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 15m
    0:10
    Rosario, SF - central bus station
    od195,09 Kč
  • El Pulqui
    21:45
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 34m
    1:19
    Rosario, SF - central bus station
    od281,10 Kč
  • Vosa
    20:15
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 5m
    23:20
    Rosario, SF - central bus station
    od300,75 Kč
  • Costera Criolla
    0:40
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 30m
    4:10
    Rosario, SF - central bus station
    od301,50 Kč
  • Costera Criolla
    7:25
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 30m
    10:55
    Rosario, SF - central bus station
    od301,50 Kč
  • Costera Criolla
    15:40
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 30m
    19:10
    Rosario, SF - central bus station
    od301,50 Kč
  • Flecha Bus
    14:45
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 25m
    18:10
    Rosario, SF - central bus station
    od336,97 Kč
  • La Veloz del Norte
    14:30
    Belén de Escobar, BA
    Doba trvání 3h 50m
    18:20
    Rosario, SF - central bus station
    od336,97 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Rosario, SF do Belén de Escobar

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Nuevo Expreso
    7:10
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 3h 5m
    10:15
    Belén de Escobar, BA
    od195,09 Kč
  • El Pulqui
    2:50
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 3h 0m
    5:50
    Belén de Escobar, BA
    od281,10 Kč
  • El Pulqui
    17:45
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 2h 35m
    20:20
    Belén de Escobar, BA
    od281,10 Kč
  • El Pulqui
    21:30
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 3h 19m
    0:49
    Belén de Escobar, BA
    od281,10 Kč
  • Vosa
    4:30
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 2h 50m
    7:20
    Belén de Escobar, BA
    od300,75 Kč
  • Costera Criolla
    13:40
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 3h 20m
    17:00
    Belén de Escobar, BA
    od301,50 Kč
  • Costera Criolla
    20:50
    Rosario, SF - central bus station
    Doba trvání 3h 20m
    0:10
    Belén de Escobar, BA
    od301,50 Kč
Chcete jet autobusem z Belén de Escobar do Rosario, SF nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Belén de Escobar a Rosario, SF a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Rosario, SF do Belén de Escobar na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Belén de Escobar a Rosario, SF, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Rosario, SF, alternativní destinace z Belén de Escobar, a také nejoblíbenější letištní transfery z Belén de Escobar a Rosario, SF.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Belén de Escobar a cíl Rosario, SF. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Rosario, SF do Belén de Escobar, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Rosario, SF do Belén de Escobar.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Belén de Escobar – Rosario, SF vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Belén de Escobar do Rosario, SF.

Zastávky Autobusem Belén de Escobar a Rosario, SF

Zastávky
Bv. Oroño 2609, S2001SNA Rosario, SF (Argentina)
Bv. Oroño 5756, S2011LZT Rosario, SF (Argentina)
Avenida Pellegrini & Alvear , S2000 Rosario, SF (Argentina)
Cafferata 702, S2002KUH Rosario, SF (Argentina)
Córdoba , Rosario, SF (Argentina)
Rosario, SF (Argentina)
Mitre 853, S2000COR Rosario, SF (Argentina)
Bv. 27 de Febrero 2801, S2000HQS Rosario, SF (Argentina)
Rosario, SF (Argentina)
Bv. Seguí , S2003CIA  Rosario, SF (Argentina)
Rosario, SF (Argentina)
Bv. Oroño 4600, S2004 Rosario, SF (Argentina)

Belén de Escobar a Rosario, SF v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.