Autobus z Batumi do Trabzon

Bus z Batumi do Trabzon: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Batumi – Trabzon? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Batumi – Trabzon. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Batumi do Trabzon

Nejlevnější autobus101,68 Kč
Nejrychlejší autobus1h 36m
Nejstarší autobus8:30
Nejnovější autobus18:30
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost175,3 km
Autobusové společnostiÖz Diyarbakir, Lüks Artvin Seyahat, Patnos Itimat, Star Diyarbakır, Vangölü, Aksu Turizm, Sakarya Vib, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Metro Turizm
Chcete cestovat autobusem z Batumi do Trabzon?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Batumi a jedou do Trabzon, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Öz Diyarbakir, Lüks Artvin Seyahat nebo Star Diyarbakır. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Batumi – Trabzon pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Batumi a Trabzon, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Trabzon, alternativní destinace z Batumi a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Trabzon.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Batumi – Trabzon byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Batumi – Trabzon, ale nyní nejezdí.
 • Öz Diyarbakir
  13:30
  Batumi
  Doba trvání 3h 30m
  17:00
  Trabzon
  od101,68 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 12.06.2021
 • Lüks Artvin Seyahat
  8:50
  Batumi
  Doba trvání 2h 0m
  10:50
  Trabzon
  od101,68 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.06.2021
 • Patnos Itimat
  18:30
  Batumi
  Doba trvání 2h 7m
  20:37
  Trabzon
  od101,68 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.06.2021
 • Star Diyarbakır
  13:30
  Batumi
  Doba trvání 1h 36m
  15:06
  Trabzon
  od101,68 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 16.06.2021
 • Vangölü
  8:30
  Batumi
  Doba trvání 2h 7m
  10:37
  Trabzon
  od127,10 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 24.06.2021
 • Aksu Turizm
  12:00
  Batumi
  Doba trvání 3h 30m
  15:30
  Trabzon
  od127,10 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.06.2021
 • Sakarya Vib
  13:30
  Batumi
  Doba trvání 3h 0m
  16:30
  Trabzon
  od127,10 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 17.06.2021
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  12:00
  Batumi
  Doba trvání 3h 30m
  15:30
  Trabzon
  od254,19 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 24.06.2021
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  15:30
  Batumi
  Doba trvání 16h 0m
  7:30
  Trabzon
  od407,18 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.08.2021
 • Metro Turizm
  15:00
  Batumi - Budget Georgia
  Doba trvání 6h 30m
  21:30
  Trabzon - Ústřední autobusové nádraží
  od528,72 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 04.08.2021

Autobus z Batumi do Trabzon: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Batumi jako výchozí stanici a Trabzon jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Trabzon do Batumi.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Batumi do Trabzon a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Öz Diyarbakir za cenu 101,68 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 1h 36m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Batumi – Trabzon vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Batumi do Trabzon!

Autobusové zastávky v Batumi a Trabzon

Zastávky
Trabzon - Çömlekçi
Trabzon  (Turecko)
Trabzon - Ústřední autobusové nádraží
Terminal Sokak 4, 61100  Trabzon  (Turecko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Batumi do Trabzon

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Batumi – Trabzon?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 101,68 Kč a trvá mu 3h 30m, než dojede do Trabzon. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Batumi do Trabzon?

Na této trase jezdí 10 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 101,68 Kč do 528,72 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Trabzon.

Kolik spojů z Batumi do Trabzon bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Batumi – Trabzon každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Batumi do Trabzon?

Nejrychlejší autobus z Batumi do Trabzon nabízí dopravce Star Diyarbakır, jízda trvá 1h 36m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 101,68 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Batumi do Trabzon?

První autobus do Trabzon z Batumi vyjíždí v 8:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Batumi do Trabzon?

Poslední autobusový spoj z Batumi do Trabzon vyjíždí v 18:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Batumi – Trabzon?

Jízdu autobusem z Batumi do Trabzon nabízí dopravci Öz Diyarbakir, Lüks Artvin Seyahat a Star Diyarbakır. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Batumi do Trabzon?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Batumi do Trabzon, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: Öz Nuhoğlu Karadeniz

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Batumi – Trabzon?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Batumi – Trabzon si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Batumi – Trabzon?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Batumi do Trabzon ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Batumi a Trabzon

Autobusové trasy z Batumi a Trabzon

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.