✈ Autobus z Bangkok Letiště (BKK) do Pattaya

Najděte levné kyvadlové autobusy z Pattaya do Bangkok Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Bangkok Letiště – Pattaya? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Bangkok Letiště – Pattaya. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Bangkok Letiště (BKK) do Pattaya

Nejlevnější autobus109,95 Kč
Nejrychlejší autobus3h 0m
Nejstarší autobus13:00
Nejnovější autobus13:00
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost86,1 km
Autobusové společnostiRoong Reuang Coach
Chcete cestovat autobusem z Bangkok Letiště do Pattaya?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Pattaya a Bangkok Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Roong Reuang Coach. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Pattaya a Bangkok Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Bangkok Letiště a Pattaya, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Pattaya pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Bangkok Letiště.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Bangkok Letiště – Pattaya byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Bangkok Letiště – Pattaya, ale nyní nejezdí.
 • Roong Reuang Coach
  13:00
  Bangkok Letiště
  Doba trvání 3h 0m
  16:00
  Pattaya
  od109,95 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 18.06.2021

Bangkok Letiště Autobus ve směru Pattaya: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Bangkok Letiště jako výchozí stanici a Pattaya jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Pattaya do Bangkok Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Pattaya do Bangkok Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Bangkok Letiště – Pattaya. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 109,95 Kč s dopravcem Roong Reuang Coach, zatímco nejkratší doba jízdy činí 3h 0m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Bangkok Letiště – Pattaya vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Bangkok Letiště a Pattaya: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Pattaya - Bali Hai Pier
20150  Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Ban Huai Kwang
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Big C South Pattaya
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Bus Station
N Pattaya Rd , 20150  Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Central Festival Beach Road
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Dolphin Monument
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Green Hotel South Pattaya
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Jomtien Beach
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Pattaya 3rd Rd
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Pattaya Pannipa
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Pattaya Shooting Park
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - PTT
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Sukhumvit Road
Sukhumvit Road Muang Pattaya , 20150  Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - T Tour Station
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Talad Nam 4 Pak
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Terminal 21
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Thai Sky Adventures
Pattaya  (Thajsko)
Pattaya - Yanasangvararam
Pattaya  (Thajsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Bangkok Letiště do Pattaya

Kolik stojí autobusová jízdenka z Bangkok Letiště do Pattaya?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 109,95 Kč a doba jízdy činí 3h 0m do stanice Pattaya. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Bangkok Letiště – Pattaya?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 109,95 Kč do 130,32 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Pattaya.

Kolik autobusových spojů z Bangkok Letiště do Pattaya bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Bangkok Letiště do Pattaya každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Bangkok Letiště – Pattaya?

Roong Reuang Coach nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Bangkok Letiště do Pattaya, které trvá 3h 0m. Jízdenky na toto spojení stojí 130,32 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Bangkok Letiště do Pattaya?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Bangkok Letiště – Pattaya0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první autobus z Bangkok Letiště do Pattaya?

První autobus do Pattaya z Bangkok Letiště vyjíždí v 13:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Bangkok Letiště do Pattaya?

Poslední autobus z Bangkok Letiště do Pattaya odjíždí v 13:00. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Bangkok Letiště – Pattaya?

Na autobusové trase Bangkok Letiště – Pattaya mají cestující na výběr různé dopravce, např. Roong Reuang Coach. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Bangkok Letiště do Pattaya?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Bangkok Letiště – Pattaya si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Bangkok Letiště do Pattaya?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Bangkok Letiště do Pattaya ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Bangkok Letiště a z Pattaya

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.