Dálkový autobus do Alhama de Murcia

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Alhama de Murcia

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Alhama de Murcia
Místní čas
Země Španělsko
Populace 19 860
Měna Euro
Autobus 113
Zastávky 4
Provozovatel dálkového autobusu 2
Nejvýhodnější autobus: 115,32 Kč
Chcete jet autobusem do Alhama de Murcia?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Alhama de Murcia a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Alhama de Murcia na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Alhama de Murcia, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Alhama de Murcia.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Alhama de Murcia, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Alhama de Murcia zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Alhama de Murcia.

Všechny autobusové zastávky v Alhama de Murcia

Zastávky
Alhama de Murcia
Av. Gines Campos 29, 30840  Alhama de Murcia  (Španělsko)
Alhama de Murcia - Condado de Alhama
Alhama de Murcia  (Španělsko)
Alhama de Murcia - Venta Rabioso
RM-604 , 30849  Alhama de Murcia  (Španělsko)
Alhama de Murcia Ústřední nádraží
Alhama de Murcia  (Španělsko)

Najděte města blízko Alhama de Murcia a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Alhama de Murcia mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Murcia, Elx nebo Cartagena (Murcia), jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Alhama de Murcia se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Torrevieja, Lorca, Orihuela a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.