Dálkový autobus do Alba Iulia

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Alba Iulia

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Alba Iulia
Místní čas
Země Rumunsko
Populace 66 085
Autobus 189
Zastávky 3
Provozovatel dálkového autobusu 3
Nejvýhodnější autobus: 2 698,92 Kč
Chcete jet autobusem do Alba Iulia?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Alba Iulia a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Alba Iulia na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Alba Iulia, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Alba Iulia.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Alba Iulia, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Alba Iulia zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Alba Iulia.

Všechny autobusové zastávky v Alba Iulia

Zastávky
Alba Iulia
Alba Iulia  (Rumunsko)
Alba Iulia - Strada Iașilor
Strada Iașilor 87, 510141  Alba Iulia  (Rumunsko)
Alba Iulia Ústřední nádraží
Alba Iulia  (Rumunsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Alba Iulia

Najděte města blízko Alba Iulia a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Alba Iulia mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Kluž, Sibiu nebo Deva, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Alba Iulia se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Turda, Aiud, Sebes a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.