Dálkový autobus do Yên Minh

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Yên Minh

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky z Yên Minh
 • Cau Me
  16:00
  Yên Minh - Tran Hung Dao
  Doba trvání 3h 30m
  19:30
  Hà Giang - Original Ha Giang Homstay
  od114,03 Kč
1 Autobus spoje
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
114,03 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Yên Minh
Vietnam
67 736
Chcete jet autobusem do Yên Minh?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Yên Minh a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Yên Minh na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Yên Minh, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Yên Minh.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Yên Minh, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Yên Minh zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Yên Minh.

Všechny autobusové zastávky v Yên Minh

Zastávky
Yên Minh - Tran Hung Dao
Tran Hung Dao 165, Yên Minh (Vietnam)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.