Dálkový autobus z a do Vöhl

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Vöhl

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 597 566 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Vöhl. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Vöhl, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • 21:50
  10:10
  Kassel
  25 kvě +1
  Katovice
  SindbadSindbad
  od1 501,77 Kč
 • 23:00
  11:50
  Kassel
  27 kvě +1
  Brodnica
  SindbadSindbad
  od2 020,56 Kč
 • 8:23
  9:51
  Kassel
  28 kvě
  Marsberg
  Deutsche BahnDeutsche Bahn
  od445,07 Kč
 • 12:00
  13:34
  Marsberg
  28 kvě
  Kassel
  Deutsche BahnDeutsche Bahn
  od445,07 Kč
 • 6:04
  6:56
  Fulda
  26 kvě
  Kassel
  Deutsche BahnDeutsche Bahn
  od488,76 Kč
 • 6:26
  9:13
  Kassel
  26 kvě
  Jena
  Deutsche BahnDeutsche Bahn
  od488,76 Kč
 • 8:23
  10:08
  Kassel
  26 kvě
  Paderborn
  Deutsche BahnDeutsche Bahn
  od488,76 Kč
88 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
445,07 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Vöhl
Německo
6 296
Euro
Chcete jet autobusem z nebo do Vöhl?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Vöhl a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Vöhl na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Vöhl, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Vöhl.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Vöhl, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Vöhl zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Vöhl.

Všechny autobusové zastávky v Vöhl

Zastávky
Itterstraße 7, 34516 Vöhl (Německo)

Ti, kdo navštívili Vöhl, se zajímají také o...

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Vöhl

Autobusové trasy Vöhl: Přehled nejpopulárnějších spojů

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Vöhl. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Vöhl a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Vöhl mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Kassel, Paderborn nebo Göttingen, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Vöhl se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Siegen, Marburg, Marburg (Lahn) a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Paderborn Lippstadt - Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.