Dálkový autobus do Vinaixa

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Vinaixa

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
89 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Vinaixa
Španělsko
499
Euro
Chcete jet autobusem do Vinaixa?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Vinaixa a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Vinaixa na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Vinaixa, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Vinaixa.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Vinaixa, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Vinaixa zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Vinaixa.

Všechny autobusové zastávky v Vinaixa

Zastávky
Carretera de Tarragona 2, 25440 Vinaixa (Španělsko)

Cestovní informace Vinaixa

Doprava Vinaixa
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus39,24 Kč
Měsíční jízdenka784,89 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek159,60 Kč
Taxi - krátká trať217,16 Kč
Taxi - široký vzdálenost418,62 Kč
Benzin32,49 Kč
Stravování v Vinaixa
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo287,79 Kč
Menu o třech chodech588,67 Kč
Malé cappuccino42,51 Kč
Velké pivo58,87 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo38,16 Kč
Pokrm z masa61,70 Kč
Láhev vody9,88 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)104,65 Kč

Najděte města blízko Vinaixa a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Vinaixa mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Tarragona, Lleida nebo Reus, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Vinaixa se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Manresa, Vilafranca del Penedès, El Vendrell a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Reus Letiště, Lleida Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.