Dálkový autobus do Tating

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Tating

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Výhodné vlakové jízdenky z Tating
 • Deutsche Bahn
  9:50
  Tating
  Doba trvání 2h 52m
  12:42
  Hamburk
  od520,43 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
520,43 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Tating
Německo
1 022
Euro
Chcete jet autobusem do Tating?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Tating a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Tating na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Tating, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Tating.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Tating, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Tating zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Tating.

Všechny autobusové zastávky v Tating

Zastávky
Dorfstraße 36, 25881 Tating (Německo)

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Tating


Najděte města blízko Tating a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Tating mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Flensburg, Cuxhaven nebo Itzehoe, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Tating se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Rendsburg, Schleswig, Eckernförde a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.