Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Štrba

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Štrba
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Štrba

Hledáte levný autobus do Štrbaa? Porovnejte všechny 0 autobusové společnosti do Štrba a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 2 autobusová nádraží v Štrba, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro denních autobusů do Štrba.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-strba", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Slovensko
Autobus 0
Zastávky 2

Výhodné vlakové jízdenky do města Štrba

 • Leo Express
  2h 23m
  0:12
  Třinec
  Ústřední Nádraží
  2:35
  Štrba
  Nádraží
  Leo Express
  Economy
  od 129 Kč
 • Leo Express
  2h 50m
  17:15
  Třinec
  Ústřední Nádraží
  20:05
  Štrba
  Nádraží
  Leo Express
  Economy
  od 169 Kč
 • RegioJet
  2h 34m
  12:02
  Třinec
  Ústřední Nádraží
  14:36
  Štrba
  Autobusová zastávka
  RegioJet
  Economy
  od 294 Kč
 • RegioJet
  3h 8m
  1:09
  Ostrava
  Vlakové Nádraží
  4:17
  Štrba
  Autobusová zastávka
  RegioJet
  Economy
  od 393 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Štrba na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Štrba, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Štrba.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Štrba, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Štrba zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Štrba.

Všechny autobusové zastávky v městě Štrba

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Štrba

Existuje přímý autobus do města Štrba?

Zda do města Štrba existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Štrba. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Štrba?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Štrba. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Štrba?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například , jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Štrba v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Štrba?

V městě 2 se nachází celkem Štrba autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Autobusová zastávka. Podívej se na naši mapu Štrba a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Štrba?

Do města 0 jezdí Štrba autobusoví dopravci:

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Štrba?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Štrba. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Štrba?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Štrba. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Štrba, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Štrba

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Štrba. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najdi všechny zastávky blízko města Štrba a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Štrba mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Banská Bystrica, Poprad nebo Spišská Nová Ves, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Štrba se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Nowy Targ, Liptovský Mikuláš, Ružomberok a dalších. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.