Dálkový autobus do Slonim

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Slonim

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Slonim
 • Eurolines Germany
  23:00
  Bialystok - B.M.Cassino/Dworzec PKS
  Doba trvání 6h 20m
  5:20
  Slonim
  od314,23 Kč
5 Autobus
2 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
314,23 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Slonim
Bělorusko
51 434
Chcete jet autobusem do Slonim?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Slonim a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Slonim na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Slonim, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Slonim.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Slonim, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Slonim zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Slonim.

Všechny autobusové zastávky v Slonim

Zastávky
Slonim (Bělorusko)
Вокзальная улица , 231799 Slonim (Bělorusko)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.