Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Tisk a média

Všechny tiskové zprávy a audiovizuální materiály o CheckMyBus na jednom místě
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Tiskové středisko CheckMyBus

Chceš se dozvědět víc o společnosti CheckMyBus? Potřebuješ podrobné informace, statistické údaje nebo hloubkovou analýzu vývoje autobusového trhu v Český republice nebo v jiných částech světa? Veškeré informace o nových funkcích, vývoji cen, trendech a mnoho dalšího najdeš v našich tiskových zprávách. Samozřejmě ti nabízíme také spoustu fotografií a videí v naší tiskové sadě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhej obrátit na naše PR oddělení!

To jsme my

CheckMyBus CheckMyBus je srovnávací portál, který zobrazuje jízdní řády a ceny autobusů ve více než 90 zemích světa v reálném čase. CheckMyBus zobrazuje nabídku více než 3000 autobusových společností a miliony odjezdů týdně, takže uživatelé mají přístup k největší online síti autobusových linek na světě! Naši uživatelé provádějí na ChecKMyBus více než 100 milionů vyhledávání ročně.

Tiskové zprávy

Co je nového na CheckMyBus? Co aktuálně hýbe autobusovým byznysem? To vše a mnohem více se dozvíš v našich tiskových zprávách. Podívej se na všechny nejnovější zprávy.

Naše nejnovější tiskové zprávy

Spolupráce mezi společnostmi CheckMyBus a Skyscanner: vybírejte mezi autobusem, vlakem, spolujízdou či letadlem a najděte tu nejvýhodnější variantu cesty

Norimberk, 26 dubna 2017 – CheckMyBus, světová jednička ve vyhledávání dálkových autobusů s největší nabídkou v oblasti pozemní dopravy, nyní zobrazuje i přímé srovnání letů. Díky spolupráci se Skyscannerem, vyhledávačem letů s nejrozsáhlejším výběrem na světě, naleznou zákazníci hned na první pohled ty nejlepší možnosti pro poznávání měst, a to díky porovnání čtyř nejoblíbenějších dopravních prostředků. Čti dál

Více o CheckMyBus na našich sociálních sítích

CheckMyBus sociální sítě Pokud chceš vědět, co se děje v zákulisí CheckMyBusu, sleduj nás na Instagramu, Facebooku nebo LinkedIn. Čeká tě tam velká komunita milovníků cestování a profesionálů!

Jsme slavní! Co již bylo napsáno o CheckMyBus

CheckMyBus od roku 2013 revolučním způsobem mění trh s autobusy - a v průběhu let to nezůstalo bez povšimnutí. Všimla si nás již řada médií a nabídla nám platformu pro naše služby a naši práci. Podívej se, co se o nás již napsalo.

Články a zprávy o CheckMyBus

Finance.cz

Sháníte ještě dovolenou? Pojďte na to od lesa

Srpen 2018 - Vyrážíte na dovolenou na poslední chvíli? Máme pro vás rady a tipy, jak co nejvíce ušetřit. Někteří můžou dokonce cestovat zadarmo. Čti dál

Tvůj kontakt na CheckMyBus

Chceš se pro svůj článek dozvědět více o CheckMyBusu? Chtěl bys nás pozvat k rozhovoru? Rádi ti odpovíme na tvoje otázky. Stačí nám poslat e-mail na press@checkmybus.com nebo se přímo obrátit na naše tiskové mluvčí.

CheckMyBus balíček pro média

Všechny audiovizuální materiály o CheckMyBusu

Hledáš obrázek nebo video o nás? Vše co potřebuješ najdeš v CheckMyBus balíčku pro média.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.