Dálkový autobus do Roubaix

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Roubaix

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Výhodné vlakové jízdenky z Roubaix
 • Ouigo
  6:02
  Roubaix
  Doba trvání 1h 10m
  7:12
  Paříž Orly Letiště
  od531,06 Kč
 • SNCB
  5:27
  Roubaix
  Doba trvání 2h 24m
  7:51
  Cáchy
  od657,50 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
531,06 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Roubaix
Francie
95 866
Euro
Chcete jet autobusem do Roubaix?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Roubaix a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Roubaix na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Roubaix, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Roubaix.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Roubaix, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Roubaix zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Roubaix.

Všechny autobusové zastávky v Roubaix

Zastávky
Roubaix
Rue Winston Churchill  30, 59100  Roubaix (Francie)

Najděte města blízko Roubaix a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Roubaix mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Gent, Lille nebo Tourcoing, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Roubaix se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Mons, La Louvière, Dunkerk a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.