Dálkový autobus do Rio Negrinho

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Rio Negrinho

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Rio Negrinho
 • Viação Planalto
  15:50
  Mandirituba, PR
  Doba trvání 2h 15m
  18:05
  Rio Negrinho, SC
  od142,98 Kč
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Rio Negrinho, které obvykle najdete?
 • Reunidas
  7:30
  Canoinhas, SC - R. Frei Menandro Kamps
  Doba trvání 2h 5m
  9:35
  Rio Negrinho, SC
  od176,71 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.06.2021
60 Autobus
1 Zastávky
5 Provozovatel dálkového autobusu
29,32 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Rio Negrinho
Brazílie
41 914
Brazilský real
Chcete jet autobusem do Rio Negrinho?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Rio Negrinho a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Rio Negrinho na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Rio Negrinho, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Rio Negrinho.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Rio Negrinho, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Rio Negrinho zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Rio Negrinho.

Všechny autobusové zastávky v Rio Negrinho

Zastávky
Rio Negrinho, SC
R. Carlos Weber 266, 89295-000 Rio Negrinho (Brazílie)

Najděte města blízko Rio Negrinho a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Rio Negrinho mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Joinville, SC, Jaraguá do Sul nebo Araucária, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Rio Negrinho se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech São Bento do Sul, Indaial, Mafra, SC a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.