Dálkový autobus do Ressaquinha

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Ressaquinha

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
11 Autobus
1 Zastávky
4 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Ressaquinha
Brazílie
4 686
Brazilský real
Chcete jet autobusem do Ressaquinha?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Ressaquinha a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Ressaquinha na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Ressaquinha, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Ressaquinha.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Ressaquinha, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Ressaquinha zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Ressaquinha.

Všechny autobusové zastávky v Ressaquinha

Zastávky
Ressaquinha
Rod. Juscelino Kubitschek 154, 36270-000 Ressaquinha (Brazílie)

Cestovní informace Ressaquinha

Doprava Ressaquinha
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus13,20 Kč
Měsíční jízdenka527,80 Kč
Taxi a Auto
Benzin16,04 Kč
Stravování v Ressaquinha
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo51,54 Kč
Menu o třech chodech103,08 Kč
Malé cappuccino12,37 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo7,42 Kč
Pokrm z masa3,71 Kč

Najděte města blízko Ressaquinha a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Ressaquinha mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Conselheiro Lafaiete, Ouro Preto nebo Santos Dumont, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Ressaquinha se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Ouro Branco, Rio Pomba, Tocantins a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.