Dálkový autobus do Prescott, AZ

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Prescott, AZ

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Prescott, AZ. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Prescott, AZ, jakož i alternativní dopravní prostředky.
  • FlixBus
    15:45
    Flagstaff, AZ - Downtown Connection Center
    Doba trvání 2h 30m
    18:15
    Phoenix, AZ - Downtown
    od222,58 Kč
  • FlixBus
    12:05
    Phoenix, AZ - Downtown
    Doba trvání 2h 35m
    14:40
    Flagstaff, AZ - Downtown Connection Center
    od222,58 Kč
  • FlixBus
    13:00
    Phoenix, AZ - Downtown
    Doba trvání 2h 35m
    15:35
    Tucson, AZ - East Tucson
    od248,77 Kč
  • Greyhound US
    8:30
    Phoenix, AZ
    Doba trvání 7h 55m
    16:25
    Puebla
    od346,85 Kč
  • Greyhound US
    8:30
    Phoenix, AZ
    Doba trvání 7h 55m
    16:25
    Mexicali
    od346,85 Kč
  • Greyhound US
    6:25
    Phoenix, AZ
    Doba trvání 6h 30m
    12:55
    Laughlin/Bullhead Letiště
    od411,88 Kč
  • Greyhound US
    4:30
    Phoenix, AZ
    Doba trvání 11h 15m
    15:45
    Ciudad Juárez
    od411,88 Kč
  • Greyhound US
    4:30
    Phoenix, AZ
    Doba trvání 11h 15m
    15:45
    El Paso, TX
    od498,60 Kč
  • Greyhound US
    8:35
    Mexicali
    Doba trvání 6h 25m
    15:00
    Phoenix, AZ
    od541,95 Kč
  • Tufesa
    0:50
    Nogales
    Doba trvání 3h 10m
    4:00
    Phoenix, AZ
    od953,84 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
222,58 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Prescott, AZ
Spojené státy americké
42 513
Americký dolar
Chcete jet autobusem do Prescott, AZ?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Prescott, AZ a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Prescott, AZ na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Prescott, AZ, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Prescott, AZ.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Prescott, AZ, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Prescott, AZ zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Prescott, AZ.

Všechny autobusové zastávky v Prescott, AZ

Zastávky
E Sheldon St 820, 86301 Prescott, AZ (Spojené státy americké)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.