Dálkový autobus do Postmasburg

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Postmasburg

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky z Postmasburg
 • Eldo Coaches
  20:35
  Postmasburg
  Doba trvání 8h 10m
  4:45
  Johannesburg
  od666,49 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
666,49 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Postmasburg
Jižní Afrika
30 089
Chcete jet autobusem do Postmasburg?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Postmasburg a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Postmasburg na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Postmasburg, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Postmasburg.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Postmasburg, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Postmasburg zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Postmasburg.

Všechny autobusové zastávky v Postmasburg

Zastávky
Kromme Ave 2, 8420 Postmasburg (Jižní Afrika)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.