Dálkový autobus do Petrusburg

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Petrusburg

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky z Petrusburg
 • Intercape
  7:55
  Petrusburg
  Doba trvání 5h 15m
  13:10
  Kathu
  od468,46 Kč
4 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
468,46 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Petrusburg
Jižní Afrika
8 435
Chcete jet autobusem do Petrusburg?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Petrusburg a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Petrusburg na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Petrusburg, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Petrusburg.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Petrusburg, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Petrusburg zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Petrusburg.

Všechny autobusové zastávky v Petrusburg

Zastávky
Monument Rd & N8 , 9932 Petrusburg (Jižní Afrika)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.