Dálkový autobus do Pereira

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Pereira

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Pereira, které obvykle najdete?
 • Expreso Palmira
  6:00
  Armenia, QD - Terminal
  Doba trvání 0h 50m
  6:50
  Pereira
  od40,70 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 15.09.2021
75 Autobus
2 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
203,52 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Pereira
Kolumbie
440 118
Kolumbijské peso
Chcete jet autobusem do Pereira?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Pereira a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Pereira na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Pereira, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Pereira.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Pereira, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Pereira zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Pereira.

Všechny autobusové zastávky v Pereira

Zastávky
Pereira
Cra. 22 #14 - 235, Pereira (Kolumbie)
Pereira - Velotax
Pereira (Kolumbie)

Najděte města blízko Pereira a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Pereira mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Ibagué, Manizales nebo Armenia, QD, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.