Dálkový autobus do Palma Sola

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Palma Sola

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Palma Sola
 • Viação Real Transportes
  17:15
  Dionísio Cerqueira, SC
  Doba trvání 0h 45m
  18:00
  Palma Sola, SC - Terminal Rodoviario Silvio Beneti
  od100,04 Kč
1 Autobus spoje
1 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
100,04 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Palma Sola
Brazílie
7 475
Brazilský real
Chcete jet autobusem do Palma Sola?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Palma Sola a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Palma Sola na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Palma Sola, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Palma Sola.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Palma Sola, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Palma Sola zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Palma Sola.

Všechny autobusové zastávky v Palma Sola

Zastávky
Rod. Catarina Seger 572-590, 89985-000 Palma Sola (Brazílie)

Najděte města blízko Palma Sola a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Palma Sola mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Pato Branco, Francisco Beltrão nebo Dois Vizinhos, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Palma Sola se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech São Lourenço do Oeste, Salto do Lontra, Ampére a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.