Autobus Palma de Mallorca

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Palma de Mallorca
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Palma de Mallorca

Hledáte levný autobus do Palma de Mallorcaa? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Palma de Mallorca a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 5 autobusová nádraží v Palma de Mallorca, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 16 denních autobusů do Palma de Mallorca.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-palma-de-mallorca", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Španělsko
Měna Euro
Autobus 16
Zastávky 5
Nejvýhodnější autobus: 227 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
Flybus

Výhodné autobusové jízdenky do města Palma de Mallorca

 • Flybus
  0h 14m
  8:00
  Palma de Mallorca Letiště
  Palma de Mallorca Letiště
  8:14
  Palma de Mallorca
  La Bonanova
  Flybus
  Economy
  227 Kč
 • Flybus
  0h 10m
  8:00
  Palma de Mallorca Letiště
  Palma de Mallorca Letiště
  8:10
  Palma de Mallorca
  Platja de Palma
  Flybus
  Economy
  233 Kč
 • Flybus
  0h 14m
  8:00
  Palma de Mallorca Letiště
  Palma de Mallorca Letiště
  8:14
  Palma de Mallorca
  La Bonanova
  Flybus
  Economy
  235 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Palma de Mallorca na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Palma de Mallorca, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Palma de Mallorca.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Palma de Mallorca, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Palma de Mallorca zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Palma de Mallorca.

Všechny autobusové zastávky v městě Palma de Mallorca

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Palma de Mallorca

Existuje přímý autobus do města Palma de Mallorca?

Zda do města Palma de Mallorca existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Palma de Mallorca. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Palma de Mallorca?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Palma de Mallorca. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Palma de Mallorca?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Toalety a Klimatizace, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Palma de Mallorca v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Palma de Mallorca?

V městě 5 se nachází celkem Palma de Mallorca autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Sant Jaume. Podívej se na naši mapu Palma de Mallorca a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Palma de Mallorca?

Do města 1 jezdí Palma de Mallorca autobusoví dopravci: Flybus

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Palma de Mallorca?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Palma de Mallorca. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Palma de Mallorca?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Palma de Mallorca. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Palma de Mallorca, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Najdi všechny zastávky blízko města Palma de Mallorca a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Palma de Mallorca mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Alcúdia, El Arenal nebo Palma Nova, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Palma de Mallorca se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Port de Pollença, Can Pastilla, Peguera a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Palma de Mallorca Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.