Dálkový autobus do Palenque

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Palenque

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Palenque
Místní čas
Země Mexiko
Populace 36 669
Měna Mexické peso
Autobus 253
Zastávky 1
Provozovatel dálkového autobusu 3
Nejvýhodnější autobus: 115,91 Kč
Chcete jet autobusem do Palenque?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Palenque a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Palenque na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Palenque, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Palenque.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Palenque, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Palenque zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Palenque.

Všechny autobusové zastávky v Palenque

Zastávky
Palenque, CS - central bus station
Av. Benito Juarez s/n 173C, 29960   Palenque  (Mexiko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Palenque

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.