Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Pag

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Pag
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Pag

Hledáte levný autobus do Paga? Porovnejte všechny 5 autobusové společnosti do Pag a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 3 autobusová nádraží v Pag, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 7 denních autobusů do Pag.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-pag", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Chorvatsko
Měna Euro
Autobus 7
Zastávky 3
Nejvýhodnější autobus: 139 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
Brioni PulaNomagoArrivaAntonio Tours Pag
Další společnosti jsou Autotrans

Výhodné autobusové jízdenky do města Pag

 • Arriva
  0h 33m
  17:10
  Novalja
  Bus terminal
  17:43
  Pag
  Golija ul
  Arriva
  Economy
  139 Kč
 • Autotrans
  0h 33m
  17:10
  Novalja
  Bus terminal
  17:43
  Pag
  Golija ul
  Autotrans
  Economy
  139 Kč
 • Nomago
  1h 35m
  8:00
  Zadar
  9:35
  Pag
  Nomago
  Economy
  249 Kč
 • Nomago
  1h 35m
  8:00
  Zadar Letiště
  9:35
  Pag
  Nomago
  Economy
  253 Kč
 • Nomago
  1h 35m
  8:00
  Zadar
  9:35
  Pag
  Nomago
  Economy
  254 Kč
 • Brioni Pula
  1h 40m
  7:55
  Zadar
  9:35
  Pag
  Brioni Pula
  Economy
  254 Kč
 • Brioni Pula
  1h 40m
  7:55
  Zadar Letiště
  9:35
  Pag
  Brioni Pula
  Economy
  258 Kč
 • Brioni Pula
  1h 40m
  7:55
  Zadar
  9:35
  Pag
  Brioni Pula
  Economy
  259 Kč
 • Antonio Tours Pag
  3h 45m
  7:30
  Split
  11:15
  Pag
  Antonio Tours Pag
  Economy
  462 Kč
 • Antonio Tours Pag
  3h 45m
  7:30
  Split
  11:15
  Pag
  Antonio Tours Pag
  Economy
  472 Kč
 • Antonio Tours Pag
  4h 0m
  10:15
  Split
  14:15
  Pag
  Antonio Tours Pag
  Economy
  523 Kč
 • Arriva
  6h 13m
  11:30
  Záhřeb
  Ústřední autobusové nádraží
  17:43
  Pag
  Golija ul
  Arriva
  Economy
  814 Kč
 • Autotrans
  6h 13m
  11:30
  Záhřeb
  Ústřední autobusové nádraží
  17:43
  Pag
  Golija ul
  Autotrans
  Economy
  814 Kč
 • Arriva
  6h 13m
  11:30
  Záhřeb
  Ústřední autobusové nádraží
  17:43
  Pag
  Golija ul
  Arriva
  Economy
  913 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Pag na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Pag, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Pag.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Pag, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Pag zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Pag.

Všechny autobusové zastávky v městě Pag

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Pag

Existuje přímý autobus do města Pag?

Zda do města Pag existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Pag. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Pag?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Pag. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Pag?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Příruční zavazadla a Zavazadla zdarma, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Objemná zavazadla a Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Pag v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Pag?

V městě 3 se nachází celkem Pag autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Golija ul. Podívej se na naši mapu Pag a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Pag?

Do města 5 jezdí Pag autobusoví dopravci: Brioni Pula, Nomago, Arriva, Antonio Tours Pag a Autotrans

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Pag?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Pag. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Pag?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Pag. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Pag, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Pag

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Pag. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najdi všechny zastávky blízko města Pag a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Pag mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Bihać, Zadar nebo Gospić, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Pag se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Biograd na Moru, Veli Losinj, Mali Losinj a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Zadar Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.