Dálkový autobus z a do Östersund

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Östersund

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 648 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Östersund
 • FlixBus
  16:10
  Bollnäs - Ústřední nádraží
  Doba trvání 4h 45m
  20:55
  Östersund - Ústřední autobusové nádraží
  od986,79 Kč
62 Autobus
2 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
986,79 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Östersund
Švédsko
42 940
Chcete jet autobusem z nebo do Östersund?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Östersund a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Östersund na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Östersund, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Östersund.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Östersund, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Östersund zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Östersund.

Všechny autobusové zastávky v Östersund

Zastávky
Kyrkgatan 66, 831 34 Östersund (Švédsko)
Ringvägen , 831 33  Östersund (Švédsko)

Ti, kdo navštívili Östersund, se zajímají také o...

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Östersund

Autobusové trasy Östersund: Přehled nejpopulárnějších spojů

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Östersund. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.