Dálkový autobus do Novo mesto

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Novo mesto

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Novo mesto, které obvykle najdete?
 • FlixBus
  19:00
  Gračanica - Autobusové nádraží
  Doba trvání 7h 14m
  2:14
  Novo Mesto - Bus station
  od659,91 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 25.07.2021
43 Autobus
1 Zastávky
5 Provozovatel dálkového autobusu
634,53 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Novo mesto
Slovinsko
23 341
Chcete jet autobusem do Novo mesto?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Novo mesto a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Novo mesto na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Novo mesto, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Novo mesto.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Novo mesto, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Novo mesto zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Novo mesto.

Všechny autobusové zastávky v Novo mesto

Zastávky
Novo Mesto - Bus station
8000 Novo mesto (Slovinsko)

Najděte města blízko Novo mesto a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Novo mesto mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Záhřeb, Lublaň nebo Rijeka, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Novo mesto se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Sesvete, Karlovac, Samobor a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.