Autobus Novalja

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Novalja
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Novalja

Hledáte levný autobus do Novaljaa? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Novalja a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 3 autobusová nádraží v Novalja, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 6 denních autobusů do Novalja.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-novalja", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Chorvatsko
Měna Euro
Autobus 6
Zastávky 3
Autobusoví dopravci 1

Výhodné autobusové jízdenky do města Novalja

 • Antonio Tours Pag
  1h 30m
  10:15
  Zadar
  Autobusové nádraží
  11:45
  Novalja
  Bus terminal
  Antonio Tours Pag
  Economy
  od 358,51 Kč
 • Antonio Tours Pag
  1h 30m
  10:15
  Zadar
  Autobusové nádraží
  11:45
  Novalja
  Bus terminal
  Antonio Tours Pag
  Economy
  od 360,34 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Novalja na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Novalja, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Novalja.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Novalja, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Novalja zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Novalja.

Všechny autobusové zastávky v městě Novalja

Zastávky
Bus terminal
Novalja.Com travel agency  , 53291  Novalja  (Chorvatsko)
Harbor
Novalja  (Chorvatsko)
Zrce Festival Beach
Novalja  (Chorvatsko)

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Novalja

Existuje přímý autobus do města Novalja?

Zda do města Novalja existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Novalja. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Novalja?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Novalja. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Novalja?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Příruční zavazadla a Zavazadla zdarma, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Objemná zavazadla a Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Novalja v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Novalja?

V městě 3 se nachází celkem Novalja autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Bus terminal. Podívej se na naši mapu Novalja a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Novalja?

Do města 1 jezdí Novalja autobusoví dopravci: Antonio Tours Pag

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Novalja?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Novalja. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Novalja?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Novalja. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Novalja, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Novalja

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Novalja. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Další autobusová spojení z Novalja

Transfery z letiště Novalja

Najdi všechny zastávky blízko města Novalja a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Novalja mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Zadar, Gospić nebo Dramalj, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Novalja se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Crikvenica, Veli Losinj, Mali Losinj a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Zadar Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.