Dálkový autobus z a do Neiva

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Neiva

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 842 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky z Neiva
 • Coomotor
  5:30
  Neiva
  Doba trvání 2h 30m
  8:00
  La Plata
  od165,51 Kč
80 Autobus
1 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
165,51 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Neiva
Kolumbie
352 855
Peso colombiano
Chcete jet autobusem z nebo do Neiva?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Neiva a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Neiva na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Neiva, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Neiva.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Neiva, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Neiva zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Neiva.

Všechny autobusové zastávky v Neiva

Zastávky
Cra. 7 # 4-283, Neiva (Kolumbie)

Ti, kdo navštívili Neiva, se zajímají také o...

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Neiva

Autobusové trasy Neiva: Přehled nejpopulárnějších spojů

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.