Dálkový autobus do Melville, NY

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Melville, NY

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
10 Autobus
2 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Melville, NY
Spojené státy americké
18 985
Americký dolar
Chcete jet autobusem do Melville, NY?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Melville, NY a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Melville, NY na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Melville, NY, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Melville, NY.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Melville, NY, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Melville, NY zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Melville, NY.

Všechny autobusové zastávky v Melville, NY

Zastávky
N Service Rd 395, 11747 Melville, NY (Spojené státy americké)
N Service Rd 395, 11747 Melville, NY (Spojené státy americké)

Cestovní informace Melville, NY

Doprava Melville, NY
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus58,48 Kč
Měsíční jízdenka2 477,60 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek82,90 Kč
Taxi - krátká trať142,36 Kč
Taxi - široký vzdálenost350,47 Kč
Benzin13,25 Kč
Stravování v Melville, NY
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo276,47 Kč
Menu o třech chodech638,01 Kč
Malé cappuccino70,18 Kč
Velké pivo106,33 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo82,83 Kč
Pokrm z masa120,45 Kč
Láhev vody35,09 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)233,94 Kč

Najděte města blízko Melville, NY a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Melville, NY mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech New York, Newark nebo Bridgeport, CT, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Melville, NY se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Stamford, CT, Secaucus, NJ, Glen Ridge, NJ a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.