Dálkový autobus do Martinsicuro

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Martinsicuro

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
77 Autobus
1 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Martinsicuro
Itálie
10 317
Euro
Chcete jet autobusem do Martinsicuro?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Martinsicuro a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Martinsicuro na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Martinsicuro, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Martinsicuro.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Martinsicuro, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Martinsicuro zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Martinsicuro.

Všechny autobusové zastávky v Martinsicuro

Zastávky
Via Roma 205, 64014 Martinsicuro (Itálie)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Martinsicuro

Doprava Martinsicuro
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus90,90 Kč
Měsíční jízdenka1 273,14 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek381,94 Kč
Taxi - krátká trať534,72 Kč
Taxi - široký vzdálenost1 069,45 Kč
Benzin41,89 Kč
Stravování v Martinsicuro
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo381,94 Kč
Menu o třech chodech572,91 Kč
Malé cappuccino42,35 Kč
Velké pivo127,31 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo73,90 Kč
Pokrm z masa146,57 Kč
Láhev vody6,87 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)280,09 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Martinsicuro

Najděte města blízko Martinsicuro a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Martinsicuro mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Pescara, Montesilvano nebo San Benedetto del Tronto, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Martinsicuro se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Chieti, Ascoli Piceno, Civitanova Marche a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.