Dálkový autobus do Lago

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Lago

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Lago
 • ALSA
  15:45
  Cornellana
  Doba trvání 2h 50m
  18:35
  Lago - PR-5
  od228,33 Kč
19 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
228,33 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Lago
Španělsko
26
Euro
Chcete jet autobusem do Lago?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Lago a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Lago na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Lago, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Lago.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Lago, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Lago zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Lago.

Všechny autobusové zastávky v Lago

Zastávky
Lago - PR-5
PR-5 29, 33559 Lago (Španělsko)

Cestovní informace Lago

Doprava Lago
Taxi a Auto
Benzin33,42 Kč
Stravování v Lago
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo306,14 Kč
Menu o třech chodech306,14 Kč
Malé cappuccino33,17 Kč
Velké pivo38,27 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo3,83 Kč
Pokrm z masa3,83 Kč
Láhev vody7,65 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)127,56 Kč

Najděte města blízko Lago a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Lago mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Oviedo, So la Iglesia nebo Avilés, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Lago se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Mieres, Pantano, La Granda a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.