Dálkový autobus do La Plata, BA

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do La Plata, BA

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do La Plata, BA, které obvykle najdete?
 • Vía Tac
  6:55
  Jeppener, BA
  Doba trvání 0h 40m
  7:35
  La Plata, BA - central bus station
  od50,92 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 23.07.2021
278 Autobus
2 Zastávky
3 Provozovatel dálkového autobusu
10,41 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o La Plata, BA
Argentina
0,69 mil.
Argentinské peso
Chcete jet autobusem do La Plata, BA?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do La Plata, BA a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do La Plata, BA na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v La Plata, BA, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do La Plata, BA.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do La Plata, BA, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z La Plata, BA zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do La Plata, BA.

Všechny autobusové zastávky v La Plata, BA

Zastávky
La Plata, BA
La Plata, BA (Argentina)
La Plata, BA - central bus station
Calle 4 1900, B1902CKR La Plata, BA (Argentina)

Cestovní informace La Plata, BA

Doprava La Plata, BA
Taxi a Auto
Taxi - kousek7,96 Kč
Taxi - krátká trať15,92 Kč
Taxi - široký vzdálenost43,78 Kč
Stravování v La Plata, BA
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo44,28 Kč
Menu o třech chodech49,81 Kč
Malé cappuccino4,43 Kč
Velké pivo5,53 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo2,12 Kč
Pokrm z masa11,16 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)9,96 Kč

Najděte města blízko La Plata, BA a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko La Plata, BA mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Buenos Aires, Quilmes nebo Gregorio de Laferrere, BA, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující La Plata, BA se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Banfield, Berazategui, Ezeiza a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ezeiza Letiště, Buenos Aires - Jorge Newbery Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.