Dálkový autobus do Kupres

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Kupres

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky z Kupres
 • Globtour
  3:50
  Kupres - Town Center
  Doba trvání 6h 45m
  10:35
  Dubrovnik - Autobusové nádraží
  od687,88 Kč
 • CROATIA BUS d.o.o.
  10:00
  Kupres - Town Center
  Doba trvání 10h 30m
  20:30
  Záhřeb Ústřední autobusové nádraží
  od706,73 Kč
 • Eurolines Germany
  9:45
  Kupres - M16
  Doba trvání 19h 45m
  5:30
  Stuttgart Letiště SAB
  od1 440,18 Kč
225 Autobus
2 Zastávky
5 Provozovatel dálkového autobusu
484,42 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Kupres
Bosna a Hercegovina
5 573
Chcete jet autobusem do Kupres?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Kupres a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Kupres na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Kupres, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Kupres.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Kupres, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Kupres zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Kupres.

Všechny autobusové zastávky v Kupres

Zastávky
M-16 , Kupres (Bosna a Hercegovina)
Trg Hrvatskih Vitezova bb , 80320 Kupres (Bosna a Hercegovina)

Najděte města blízko Kupres a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Kupres mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Zenica, Bugojno nebo Visoko, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Kupres se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Kakanj, Livno, Sinj a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.