Dálkový autobus do Ko Phangan

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Ko Phangan

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Ko Phangan
Místní čas
Země Thajsko
Populace 11 846
Autobus 77
Zastávky 6
Provozovatel dálkového autobusu 2
Nejvýhodnější autobus: 235,52 Kč
Chcete jet autobusem do Ko Phangan?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Ko Phangan a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Ko Phangan na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Ko Phangan, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Ko Phangan.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Ko Phangan, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Ko Phangan zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Ko Phangan.

Všechny autobusové zastávky v Ko Phangan

Zastávky
Ko Phangan
Ko Phangan  (Thajsko)
Ko Phangan - Haad Rin Pie
Ko Phangan  (Thajsko)
Ko Phangan - Rose Villa
Ko Phangan  (Thajsko)
Ko Phangan - Songserm Pier
Ko Phangan  (Thajsko)
Koh Phangan - Montalay Beach Resort
Ko Phangan  (Thajsko)
Koh Phangan - Wakeboarding
Ko Phangan  (Thajsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Ko Phangan

Najděte města blízko Ko Phangan a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Ko Phangan mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Surat Thani, Koh Samui nebo Sichon, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.