Dálkový autobus do Klink

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Klink

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Klink. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Klink, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • Deutsche Bahn
  4:29
  Neubrandenburg
  Doba trvání 0h 29m
  4:58
  Neustrelitz
  od261,85 Kč
 • Deutsche Bahn
  4:29
  Neubrandenburg
  Doba trvání 0h 56m
  5:25
  Gransee
  od466,09 Kč
 • Deutsche Bahn
  0:38
  Gransee
  Doba trvání 0h 58m
  1:36
  Neubrandenburg
  od466,09 Kč
 • Deutsche Bahn
  12:33
  Neubrandenburg
  Doba trvání 2h 0m
  14:33
  Stralsund
  od521,08 Kč
 • Deutsche Bahn
  15:33
  Neubrandenburg
  Doba trvání 3h 2m
  18:35
  Berlín
  od573,45 Kč
134 Autobus
3 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
261,85 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Klink
Německo
1 160
Euro
Chcete jet autobusem do Klink?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Klink a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Klink na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Klink, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Klink.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Klink, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Klink zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Klink.

Všechny autobusové zastávky v Klink

Zastávky
Hauptstraße 41, 17192 Klink (Německo)
Bundesstraße 192, 17192 Klink (Německo)
Bundesstraße 192, 17192 Klink (Německo)

Najděte města blízko Klink a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Klink mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Neubrandenburg, Neustrelitz nebo Loewenberger Land, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Klink se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Neustadt-Glewe, Fürstenberg/Havel, Gransee a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.