Dálkový autobus do Kirchlindach

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Kirchlindach

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Kirchlindach. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Kirchlindach, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • Union Ivkoni
  6:45
  Freiburg
  Doba trvání 1h 0m
  7:45
  Basilej
  od111,33 Kč
 • SNCF
  6:21
  Basilej
  Doba trvání 0h 23m
  6:44
  Mylhúzy
  od76,43 Kč
 • SNCF
  6:51
  Colmar
  Doba trvání 0h 47m
  7:38
  Basilej
  od127,38 Kč
 • SNCF
  6:21
  Basilej
  Doba trvání 0h 43m
  7:04
  Colmar
  od127,38 Kč
0 Autobus
0 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
76,43 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Kirchlindach
Švýcarsko
2 553
Švýcarský frank
Chcete jet autobusem do Kirchlindach?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Kirchlindach a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Kirchlindach na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Kirchlindach, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Kirchlindach.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Kirchlindach, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Kirchlindach zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Kirchlindach.

Cestovní informace Kirchlindach

Doprava Kirchlindach
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus104,44 Kč
Měsíční jízdenka1 827,78 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje20 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek253,99 Kč
Taxi - krátká trať439,15 Kč
Taxi - široký vzdálenost1 087,21 Kč
Benzin34,48 Kč
Stravování v Kirchlindach
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo427,27 Kč
Menu o třech chodech1 186,87 Kč
Malé cappuccino106,39 Kč
Velké pivo141,55 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo97,47 Kč
Pokrm z masa205,68 Kč
Láhev vody24,92 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)356,06 Kč

Najděte města blízko Kirchlindach a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Kirchlindach mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Basilej, Lausanne nebo Bern, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Kirchlindach se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Biel/Bienne, Lörrach, Köniz a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Basel Mulhouse Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.