✈ Dálkový autobus do Khon Kaen Letiště (KKC)

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Khon Kaen Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Khon Kaen Letiště. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Khon Kaen Letiště, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • 12Go Asia
  8:00
  Bangkok
  Doba trvání 6h 52m
  14:52
  Khon Kaen
  od309,65 Kč
 • Thai Railways
  5:22
  Khon Kaen
  Doba trvání 2h 33m
  7:55
  Nong Khai
  od325,81 Kč
 • Thai Railways
  20:45
  Bangkok
  Doba trvání 8h 34m
  5:19
  Khon Kaen
  od507,64 Kč
5 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
309,65 Kč Nejvýhodnější autobus:
Chcete jet autobusem na Khon Kaen Letiště?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení na Khon Kaen Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery na Khon Kaen Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů na Khon Kaen Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení na Khon Kaen Letiště.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem na Khon Kaen Letiště, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Khon Kaen Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžete použít k cestě z nebo na Khon Kaen Letiště.

Všechny autobusové zastávky v Khon Kaen Letiště

Zastávky
Khon Kaen Letiště (Thajsko)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.