Dálkový autobus do Ica

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Ica

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Ica
 • Peru Bus
  10:30
  Paracas
  Doba trvání 1h 40m
  12:10
  Ica
  od59,54 Kč
 • Oltursa
  10:30
  Lima
  Doba trvání 6h 45m
  17:15
  Ica
  od327,49 Kč
 • Econociva
  17:00
  Arequipa, AR
  Doba trvání 12h 25m
  5:25
  Ica
  od357,26 Kč
105 Autobus
3 Zastávky
3 Provozovatel dálkového autobusu
59,54 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Ica
Peru
246 844
Sol
Chcete jet autobusem do Ica?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Ica a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Ica na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Ica, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Ica.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Ica, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Ica zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Ica.

Všechny autobusové zastávky v Ica

Zastávky
Ayabaca 974, 11001 Ica (Peru)
Ica (Peru)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.