✈ Dálkový autobus do Cork Airport (ORK)

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Cork Airport

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Cork Airport. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Cork Airport, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • Aircoach
  5:00
  Cork - St Patrick's Quay
  Doba trvání 3h 0m
  8:00
  Dublin - Batchelors Walk
  od379,33 Kč
 • Aircoach
  1:00
  Cork
  Doba trvání 3h 0m
  4:00
  Dublín Letiště
  od480,48 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
126,44 Kč Nejvýhodnější autobus:
Chcete jet autobusem na Cork Airport?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení na Cork Airport a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery na Cork Airport na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů na Cork Airport, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení na Cork Airport.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem na Cork Airport, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Cork Airport zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžete použít k cestě z nebo na Cork Airport.

Všechny autobusové zastávky v Cork Airport

Zastávky
Cork Letiště
Lehenagh More , Cork Airport (İrlanda)

Cestovní informace Cork Airport

Doprava Cork Airport
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus54,37 Kč
Měsíční jízdenka2 087,57 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek140,35 Kč
Taxi - krátká trať218,75 Kč
Taxi - široký vzdálenost493,15 Kč
Benzin32,09 Kč
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.