Dálkový autobus do Chicoloapan de Juárez

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Chicoloapan de Juárez

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Chicoloapan de Juárez. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Chicoloapan de Juárez, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • Autobuses Unidos
  18:20
  Nezahualcóyotl
  Doba trvání 0h 40m
  19:00
  Ciudad de México
  od38,84 Kč
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Chicoloapan de Juárez. V následujícím seznamu najdete nejlevnější autobusové trasy v okolí Chicoloapan de Juárez, které obvykle najdete.
 • Senda TDN Diamante
  22:30
  Mexico City Letiště
  Doba trvání 0h 50m
  23:20
  Ciudad de México
  od53,95 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.06.2021
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
2,50 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Chicoloapan de Juárez
Mexiko
84 440
Mexické peso
Chcete jet autobusem do Chicoloapan de Juárez?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Chicoloapan de Juárez a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Chicoloapan de Juárez na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Chicoloapan de Juárez, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Chicoloapan de Juárez.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Chicoloapan de Juárez, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Chicoloapan de Juárez zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Chicoloapan de Juárez.

Všechny autobusové zastávky v Chicoloapan de Juárez

Zastávky
Chicoloapan de Juárez, ME - central bus station
Av Nezahualcóyotl Chimalhuacan 4, 56377 Chicoloapan de Juárez (Mexiko)

Cestovní informace Chicoloapan de Juárez

Doprava Chicoloapan de Juárez
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus5,39 Kč
Měsíční jízdenka323,69 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje10,42 %
Uživatel/é rychlodráhy a metr4,17 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek16,99 Kč
Taxi - krátká trať29,39 Kč
Taxi - široký vzdálenost72,79 Kč
Benzin16,07 Kč
Stravování v Chicoloapan de Juárez
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo107,90 Kč
Menu o třech chodech269,74 Kč
Malé cappuccino39,21 Kč
Velké pivo28,05 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo29,29 Kč
Pokrm z masa44,70 Kč
Láhev vody15,00 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)161,85 Kč

Najděte města blízko Chicoloapan de Juárez a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Chicoloapan de Juárez mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Ciudad de México, Ecatepec de Morelos nebo Naucalpan de Juárez, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Chicoloapan de Juárez se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Tlalnepantla de Baz, ME, Chimalhuacán, Ciudad López Mateos a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Mexico City Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.