Dálkový autobus do Castro Daire

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Castro Daire

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Castro Daire
 • Citi Express
  7:00
  Lamego
  Doba trvání 0h 25m
  7:25
  Castro Daire
  od152,29 Kč
 • Citi Express
  15:00
  Peso da Régua
  Doba trvání 0h 40m
  15:40
  Castro Daire
  od177,67 Kč
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Castro Daire, které obvykle najdete?
 • Rede Expressos
  23:00
  Viseu
  Doba trvání 0h 30m
  23:30
  Castro Daire
  od152,29 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 22.08.2021
36 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
152,29 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Castro Daire
Portugalsko
4 744
Euro
Chcete jet autobusem do Castro Daire?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Castro Daire a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Castro Daire na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Castro Daire, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Castro Daire.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Castro Daire, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Castro Daire zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Castro Daire.

Všechny autobusové zastávky v Castro Daire

Zastávky
Castro Daire
Av. Bombeiros Voluntários 71, 3600-187 Castro Daire (Portugalsko)

Najděte města blízko Castro Daire a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Castro Daire mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Porto, Vila Nova de Famalicão nebo Aveiro, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Castro Daire se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Guimarães, Guarda, Viseu a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Porto Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.