Dálkový autobus do Carrapateira

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Carrapateira

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Carrapateira
 • Rede Expressos
  10:45
  Zambujeira do Mar
  Doba trvání 0h 55m
  11:40
  Carrapateira
  od243,66 Kč
 • Rede Expressos
  10:05
  Vila Nova de Milfontes
  Doba trvání 1h 35m
  11:40
  Carrapateira
  od304,57 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
243,66 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Carrapateira
Portugalsko
50
Euro
Chcete jet autobusem do Carrapateira?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Carrapateira a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Carrapateira na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Carrapateira, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Carrapateira.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Carrapateira, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Carrapateira zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Carrapateira.

Všechny autobusové zastávky v Carrapateira

Zastávky
Carrapateira
8670-230 Carrapateira (Portugalsko)

Najděte města blízko Carrapateira a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Carrapateira mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Portimão, Albufeira nebo Almancil, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Carrapateira se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Lagoa, Ferreiras, Vila Nova de Milfontes a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.