Dálkový autobus do Bukit Mertajam

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Bukit Mertajam

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Bukit Mertajam
Místní čas
Země Malajsie
Populace 212 329
Měna Ringgit
Autobus 9
Zastávky 4
Provozovatel dálkového autobusu 1
Nejvýhodnější autobus: 179,22 Kč
Chcete jet autobusem do Bukit Mertajam?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Bukit Mertajam a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Bukit Mertajam na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Bukit Mertajam, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Bukit Mertajam.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Bukit Mertajam, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Bukit Mertajam zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Bukit Mertajam.

Všechny autobusové zastávky v Bukit Mertajam

Zastávky
Bukit Mertajam - Central station
Jalan Permatang Rawa , 14000  Bukit Mertajam  (Malajsie)
Bukit Mertajam - Jalan Astton
Jalan Astton , Bukit Mertajam  (Malajsie)
Bukit Mertajam - Lorong Usahaniaga
Lorong Usahaniaga 1 , 14000  Bukit Mertajam  (Malajsie)
Bukit Mertajam - Post Office
Jalan Arumugam Pillai , 14000  Bukit Mertajam  (Malajsie)

Najděte města blízko Bukit Mertajam a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Bukit Mertajam mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech George Town, Butterworth nebo Taiping (Zoucheng), jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.