Dálkový autobus do Biancavilla

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Biancavilla

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
10 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Biancavilla
Itálie
23 188
Euro
Chcete jet autobusem do Biancavilla?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Biancavilla a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Biancavilla na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Biancavilla, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Biancavilla.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Biancavilla, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Biancavilla zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Biancavilla.

Všechny autobusové zastávky v Biancavilla

Zastávky
Via Vittorio Emanuele 77, 95033 Biancavilla (Itálie)

Cestovní informace Biancavilla

Doprava Biancavilla
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus26,16 Kč
Měsíční jízdenka889,54 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje25 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek156,98 Kč
Taxi - krátká trať209,30 Kč
Taxi - široký vzdálenost392,42 Kč
Benzin39,24 Kč
Stravování v Biancavilla
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo261,63 Kč
Menu o třech chodech588,67 Kč
Malé cappuccino39,54 Kč
Velké pivo91,57 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo51,33 Kč
Pokrm z masa77,82 Kč
Láhev vody8,72 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)117,73 Kč

Najděte města blízko Biancavilla a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Biancavilla mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Catania, Syrakusy nebo Mazzarino, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Biancavilla se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Barrafranca, Leonforte, Palagonia a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Catania-Fontanarossa Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.