Dálkový autobus do Aschersleben

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Aschersleben

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Aschersleben, které obvykle najdete?
 • FlixBus
  15:55
  Clausthal-Zellerfeld - bus station
  Doba trvání 2h 20m
  18:15
  Aschersleben station
  od177,76 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 05.07.2021

Výhodné vlakové jízdenky do Aschersleben
 • Deutsche Bahn
  9:32
  Quedlinburg
  Doba trvání 0h 51m
  10:23
  Aschersleben
  od147,49 Kč
155 Autobus
4 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
147,49 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Aschersleben
Německo
24 892
Euro
Chcete jet autobusem do Aschersleben?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Aschersleben a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Aschersleben na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Aschersleben, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Aschersleben.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Aschersleben, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Aschersleben zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Aschersleben.

Všechny autobusové zastávky v Aschersleben

Zastávky
Aschersleben - Drohndorf-Mehringen
Aschersleben (Německo)
Aschersleben - Freckleben
Aschersleben (Německo)
Aschersleben - Schierstedt
Aschersleben (Německo)
Aschersleben station
Bahnhofstraße , Aschersleben (Německo)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Aschersleben

Najděte města blízko Aschersleben a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Aschersleben mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Lipsko, Magdeburk nebo Dessau-Roßlau, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Aschersleben se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Wolfenbuettel, Nordhausen, Goslar a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Lipsko/Halle Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.